2013 Carson Park 5 and 10

Overall Finish List

October 26, 2013


Results By Indianhead Track Club

Carson Park 5K

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time
1 Joseph Lynch Eau Claire WI 2053 17 M 1 14-17 18:23.2 18:23.2
2 Cody Buckli Wausau, WI WI 2015 20 M 1 18-29 18:35.5 18:35.5
3 JOSHUA WEBB Eau Claire WI 2162 37 M 1 30-39 19:10.9 19:10.9
4 Ben Becker 2150 17 M 2 14-17 19:19.1 19:19.1
5 Tad Beeksma Eau Claire WI 2147 40 M 1 40-49 19:37.6 19:37.6
6 Tim Nelson Plum City WI 2132 40 M 2 40-49 19:53.5 19:53.5
7 Kyle Dekan Eau Claire 2025 29 M 2 18-29 20:11.6 20:11.6
8 Dan Lau Eau Claire WI 2183 18 M 3 18-29 20:26.1 20:26.1
9 Brady Linderman Altoona WI 2121 15 M 3 14-17 20:50.2 20:50.2
10 Josh Becker 2151 13 M 1 10-13 20:59.6 20:59.6
11 NATHAN LEBARRON Eau Claire WI 2172 32 M 2 30-39 21:06.6 21:06.6
12 Roger Lederer 2144 30 M 3 30-39 21:15.0 21:15.0
13 ROBERT SCHUMACHER 2169 23 M 4 18-29 21:30.7 21:30.7
14 George Lynch Eau Claire WI 2052 13 M 2 10-13 21:33.7 21:33.7
15 Mark Mangus Eau Claire WI 2123 38 M 4 30-39 21:45.0 21:45.0
16 Heidi Dubberke Eau Claire WI 2028 43 F 1 40-49 21:45.4 21:45.4
17 TANNER GINGRAS 2109 12 M 3 10-13 21:48.7 21:48.7
18 Mike Haynes Altoona MI 2038 44 M 3 40-49 22:03.7 22:03.7
19 Seth Mayo Eau Claire 2055 13 M 4 10-13 22:31.2 22:31.2
20 Danika Reed-Probst Eau Claire WI 2148 26 F 1 18-29 22:52.0 22:52.0
21 ROLLIE LARSON Eau Claire WI 2133 78 M 1 70-99 23:04.6 23:04.6
22 KENNY GINGRAS 2108 39 M 5 30-39 23:05.5 23:05.5
23 Mallory White 2142 21 F 2 18-29 23:24.6 23:24.6
24 Jeremiah Becker Osseo WI 2152 11 M 5 10-13 23:25.2 23:25.2
25 Charlie Menard Eau claire WI 2128 41 M 4 40-49 23:36.6 23:36.6
26 Joel Gordon Eau Claire WI 2032 10 M 6 10-13 23:40.1 23:40.1
27 CORY BOWE 2102 33 M 6 30-39 23:50.0 23:50.0
28 Daniel Lynch Eau Claire WI 2051 46 M 5 40-49 23:51.1 23:51.1
29 Jamie Cliver 2158 36 M 7 30-39 23:52.1 23:52.1
30 BEN WALD Altoona WI 2175 24 M 5 18-29 23:54.8 23:54.8
31 DEVON SOVA 2178 34 F 1 30-39 23:55.7 23:55.7
32 Scott Biederman Chippewa Falls WI 2008 39 M 8 30-39 24:01.1 24:01.1
33 Nate Kuenkel Eau Claire WI 2153 38 M 9 30-39 24:08.0 24:08.0
34 Mark Schulz Eau Claire WI 2106 57 M 1 50-59 24:17.8 24:17.8
35 GRANT GABLER 2160 29 M 6 18-29 24:25.5 24:25.5
36 JON HOUSHOLDER 2188 23 M 7 18-29 24:30.8 24:30.8
37 ETHAN BECKERMAN 2118 11 M 7 10-13 24:32.4 24:32.4
38 Nate Hoekzema Eau Claire 2040 38 M 10 30-39 24:33.5 24:33.5
39 Rose Vincent 2097 32 F 2 30-39 24:36.3 24:36.3
40 Julie Seguin Eleva WI 2075 39 F 3 30-39 24:36.4 24:36.4
41 ROGER HOFER 2170 49 M 6 40-49 24:58.2 24:58.2
42 Sam Vimes Eau Claire 2089 45 M 7 40-49 25:06.8 25:06.8
43 sarah croker wausau WI 2099 12 F 1 10-13 25:13.2 25:13.2
44 Elizabeth Campbell Eau Claire 2017 12 F 2 10-13 25:29.5 25:29.5
45 Rich Chryst Altoona WI 2094 56 M 2 50-59 25:51.6 25:51.6
46 Steven Thompson Eau Claire 2083 50 M 3 50-59 26:16.2 26:16.2
47 Jen Black Bloomer, WI WI 2009 41 F 2 40-49 26:25.3 26:25.3
48 Cody Davenport Menomonie 2023 21 M 8 18-29 26:25.9 26:25.9
49 Mark Waite Eau Claire WI 2090 60 M 1 60-69 26:30.3 26:30.3
50 ART SYTH 2107 58 M 4 50-59 26:34.2 26:34.2
51 Paul Billmeyer Eau Claire WI 2111 62 M 2 60-69 26:34.7 26:34.7
52 DORTHY MALCOLM 2140 23 F 3 18-29 26:39.8 26:39.8
53 Scott peterson Mankato 2061 61 M 3 60-69 26:48.6 26:48.6
54 Eric Kauffman 2131 36 M 11 30-39 27:01.9 27:01.9
55 Elizabeth Schoenknecht Inver Grove Heights MN 2071 37 F 4 30-39 27:02.4 27:02.4
56 Becki Kauffman 2130 36 F 5 30-39 27:02.4 27:02.4
57 DEVON BLUSE SPOONER 2010 27 F 4 18-29 27:05.0 27:05.0
58 JUSTIN BLUSE SPOONER 2011 33 M 12 30-39 27:05.6 27:05.6
59 Ben Torrens-Burton Oronoco 2084 16 M 4 14-17 27:12.9 27:12.9
60 Georgia Sue Larson Champlin MN 2125 43 F 3 40-49 27:27.0 27:27.0
61 ELIZABETH SCHUSTER Durand WI 2167 50 F 1 50-59 27:27.5 27:27.5
62 Sharyn Moss Eau Claire WI 2056 37 F 6 30-39 27:27.8 27:27.8
63 Jack Campbell Eau Claire 2018 10 M 8 10-13 27:29.6 27:29.6
64 Kelly Custer Bloomer 2020 42 F 4 40-49 27:29.9 27:29.9
65 Elizabeth Seeger 2141 23 F 5 18-29 27:30.7 27:30.7
66 Teresa Lynch Eau Claire WI 2054 15 F 1 14-17 27:33.1 27:33.1
67 Susan Chapman-Campbell Eau Claire 2019 44 F 5 40-49 27:38.3 27:38.3
68 Chuck Russell Eau Claire 2063 66 M 4 60-69 27:41.5 27:41.5
69 TANYA BERG 2181 35 F 7 30-39 27:51.0 27:51.0
70 JOE TURNER 2154 25 M 9 18-29 28:01.4 28:01.4
71 Brenden Smith 2096 21 M 10 18-29 28:02.4 28:02.4
72 Kelsey Bank 2095 23 F 6 18-29 28:03.1 28:03.1
73 Christine Hoekzema Eau Claire 2039 35 F 8 30-39 28:14.8 28:14.8
74 Susan Lueck Bloomer WI 2050 56 F 2 50-59 28:21.4 28:21.4
75 Anne Sobota Chippewa Falls 2078 39 F 9 30-39 28:28.7 28:28.7
76 JULIE KNOLMAYER 2137 29 F 7 18-29 28:42.6 28:42.6
77 Steve KINDERMAN 2122 59 M 5 50-59 28:52.6 28:52.6
78 Megan Ryan Altoona 2065 31 F 10 30-39 29:09.5 29:09.5
79 Roger Lederer 2145 59 M 6 50-59 29:10.9 29:10.9
80 Cara Syth Menomonie WI 2080 36 F 11 30-39 29:13.6 29:13.6
81 Samantha Thompson Eau Claire WI 2082 22 F 8 18-29 29:16.0 29:16.0
82 Jane Thompson Eau Claire 2081 49 F 6 40-49 29:20.6 29:20.6
83 Amy Van Natta Westfield 2088 19 F 9 18-29 29:23.5 29:23.5
84 Justin Weishaar Westfield 2091 19 M 11 18-29 29:23.8 29:23.8
85 MATT JOHNSON 2155 33 M 13 30-39 29:35.6 29:35.6
86 ZACH WADENPHEL 2159 30 M 14 30-39 29:41.4 29:41.4
87 MIKE WEISER Eau Claire WI 2101 71 M 2 70-99 29:42.6 29:42.6
88 Lily Cayley Eau Claire WI 2126 8 F 1 0- 9 29:43.4 29:43.4
89 SARAH HALIDA 2168 31 F 12 30-39 29:49.8 29:49.8
90 JOUA YANG 2156 25 F 10 18-29 30:22.8 30:22.8
91 Peter Goettl Eau Claire 2031 25 M 12 18-29 30:23.0 30:23.0
92 Tim Whelan 2143 33 M 15 30-39 30:39.7 30:39.7
93 KAYLA MYTTERBACH 2164 25 F 11 18-29 30:43.4 30:43.4
94 REBECCA JOHNSON 2163 35 F 13 30-39 30:43.5 30:43.5
95 marva sahs spooner WI 2068 64 F 1 60-69 31:04.6 31:04.6
96 ELLEN RICHMOND Altoona WI 2112 46 F 7 40-49 31:08.8 31:08.8
97 Michelle Ganzer Fall Creek WI 2134 44 F 8 40-49 31:34.7 31:34.7
98 Arielle Jasper Eau Claire 2044 24 F 12 18-29 31:39.1 31:39.1
99 Alex Jasper Eau Claire 2043 24 M 13 18-29 31:39.3 31:39.3
100 Scott Jasper Plover 2045 54 M 7 50-59 31:40.0 31:40.0
 
Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time
101 Heather Grotjahn Nelson, WI 2034 37 F 14 30-39 31:48.9 31:48.9
102 Tricia Torrens-Burton Oronoco 2086 45 F 9 40-49 32:00.8 32:00.8
103 Carol Billmeyer Eau Claire WI 2110 61 F 2 60-69 32:14.0 32:14.0
104 Kuanhui Lee Minneapolis, MN 2049 43 F 10 40-49 32:14.2 32:14.2
105 ELLEN WING Chippewa Falls WI 2179 68 F 3 60-69 32:23.0 32:23.0
106 Leslie Berlin 2093 17 F 2 14-17 32:44.8 32:44.8
107 Adrene Cayley 2127 40 F 11 40-49 32:46.1 32:46.1
108 BRETT WALDHART 2105 34 M 16 30-39 32:53.9 32:53.9
109 Neal Waldhart 2104 34 M 17 30-39 32:54.4 32:54.4
110 Mary Schoenknecht Eau Claire WI 2072 69 F 4 60-69 32:55.9 32:55.9
111 CHLOE BECKERMAN 2119 9 F 2 0- 9 33:24.1 33:24.1
112 JENNIFER BECKERMAN 2117 40 F 12 40-49 33:24.8 33:24.8
113 Emma Jaenke 2100 19 F 13 18-29 33:35.6 33:35.6
114 Maj-Lis Sejbl Ironwood 2076 57 F 3 50-59 33:49.0 33:49.0
115 Paula Anderson Eau Claire WI 2001 41 F 13 40-49 33:55.6 33:55.6
116 Jonathan Torrens-Burton Oronoco 2085 46 M 8 40-49 34:05.6 34:05.6
117 Lisa Gibson Eau Claire WI 2030 36 F 15 30-39 34:10.7 34:10.7
118 MARIE WEBB Eau Claire WI 2161 37 F 16 30-39 34:33.9 34:33.9
119 Shawn Hamman Chippewa Falls 2036 35 F 17 30-39 34:44.7 34:44.7
120 Greg Hamman Chippewa Falls 2035 42 M 9 40-49 34:44.9 34:44.9
121 COREY BRUNSTROM 2129 11 M 9 10-13 34:58.9 34:58.9
122 Kate Augustyn Eau Claire WI 2004 10 F 3 10-13 35:27.2 35:27.2
123 Megan Ott Eleva WI 2059 22 F 14 18-29 35:28.4 35:28.4
124 Dennis Schmidt Menomonie 2069 38 M 18 30-39 35:30.8 35:30.8
125 Celena Smith Reuter Eau Claire WI 2077 37 F 18 30-39 35:52.0 35:52.0
126 NIKI ANDERSON Eau Claire WI 2120 37 F 19 30-39 35:53.6 35:53.6
127 Alec Augustyn Eau Claire WI 2002 12 M 10 10-13 35:58.7 35:58.7
128 HILARY PRELL 2139 28 F 15 18-29 36:00.9 36:00.9
129 RACHEL BRANTNER 2138 25 F 16 18-29 36:01.2 36:01.2
130 Beth Borsheim Eau Claire 2012 33 F 20 30-39 36:06.5 36:06.5
131 Laura Hayden Stetsonville 2037 50 F 4 50-59 36:21.8 36:21.8
132 Ron Buckli Eau Claire WI 2098 79 M 3 70-99 36:33.2 36:33.2
133 Linda Brickheimer Marathon 2013 55 F 5 50-59 36:54.3 36:54.3
134 Amy Berlin 2092 43 F 14 40-49 37:00.2 37:00.2
135 SARAH AICHELE 2176 35 F 21 30-39 37:13.5 37:13.5
136 Carol Prescher Wabasha WI 2185 74 F 1 70-99 37:15.0 37:15.0
137 Barbara Patten Eau Claire 2060 37 F 22 30-39 37:22.7 37:22.7
138 Hope Saeger Eau Claire WI 2066 39 F 23 30-39 37:24.4 37:24.4
139 Leah Saeger Eau Claire 2067 8 F 3 0- 9 37:24.8 37:24.8
140 Paul Brown Stetsonville 2014 47 M 10 40-49 37:28.6 37:28.6
141 Ashley Kalla Eau Claire 2046 9 F 4 0- 9 37:53.0 37:53.0
142 Dawn Kalla Eau Claire 2047 39 F 24 30-39 37:53.3 37:53.3
143 Markus Knaub Chippewa Falls WI 2186 30 M 19 30-39 37:54.5 37:54.5
144 Gary Norrish Mondovi WI 2057 62 M 5 60-69 39:04.7 39:04.7
145 Ruth Norrish Mondovi WI 2058 62 F 5 60-69 39:04.7 39:04.7
146 Gabi Augustyn Eau Claire WI 2003 7 F 5 0- 9 39:15.8 39:15.8
147 Mark Augustyn Eau Claire WI 2005 44 M 11 40-49 39:16.1 39:16.1
148 Angela Knaub Chippewa Falls WI 2187 29 F 17 18-29 40:05.0 40:05.0
149 Chad Hughes Eau Claire WI 2041 40 M 12 40-49 41:01.2 41:01.2
150 Tonya Hughes eau Claire WI 2042 32 F 25 30-39 41:27.4 41:27.4
151 SCOTT CIULLA 2171 41 M 13 40-49 43:03.2 43:03.2
152 Connie Russell Eau Claire 2064 62 F 6 60-69 43:07.5 43:07.5
153 ANGIE BOWE 2103 33 F 26 30-39 43:10.8 43:10.8
154 Cheryl Jacobs 2115 53 F 6 50-59 43:39.6 43:39.6
155 Gene Woelfel 2114 53 M 8 50-59 44:12.5 44:12.5
156 Denise Wirth 2116 53 F 7 50-59 44:53.1 44:53.1
157 Ron Jacobs 2113 54 M 9 50-59 44:53.3 44:53.3
158 Kristine Basom Chippewa falls 2007 29 F 18 18-29 44:58.1 44:58.1
159 PAULA DOBBS 2149 57 F 8 50-59 45:27.6 45:27.6
160 Cheryl Dahl Chippewa Falls 2021 52 F 9 50-59 46:03.6 46:03.6
161 Roger Dahl Chipperwa Falls 2022 58 M 10 50-59 46:03.9 46:03.9
162 Wendy Kinderman Eau Claire 2048 59 F 10 50-59 46:10.9 46:10.9
163 Jonah Rauckman 2136 8 M 1 0- 9 46:45.0 46:45.0
164 Jereme Rauckman 2135 37 M 20 30-39 46:50.7 46:50.7
165 DAVID WALD 2174 51 M 11 50-59 49:04.4 49:04.4
166 LORI WALD 2173 45 F 15 40-49 49:04.7 49:04.7
167 Peggy Smith 2124 43 F 16 40-49 51:36.8 51:36.8
168 Cynthia Evenson Eau Claire 2029 47 F 17 40-49 51:37.1 51:37.1
169 Amy Schmitz Eau Claire 2070 44 F 18 40-49 51:37.2 51:37.2
170 Robert Schoenknecht Eau Claire 2073 69 F 7 60-69 54:45.9 54:45.9
171 ROBERT WING 2180 69 M 6 60-69 54:51.5 54:51.5
172 Gerald Antenue 2146 63 M 7 60-69 56:07.8 56:07.8
173 Darrell Dokkestul Eau Claire 2026 54 M 12 50-59 56:13.3 56:13.3
174 Roselie Dokkestul Eau Claire 2027 53 F 11 50-59 56:13.3 56:13.3
175 Jennifer McVican 2165 39 F 27 30-39 56:21.0 56:21.0
176 LeAnn Olsen 2157 30 F 28 30-39 56:21.9 56:21.9
177 ELIZABETH OLSEN 2166 26 F 19 18-29 56:22.1 56:22.1
 

Carson Park10

Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time
1 Brent Kahn Rice Lake WI 1692 27 M 1 20-29 56:26.7 56:26.7
2 Andy Warren Eau Claire WI 1184 26 M 2 20-29 56:46.4 56:46.4
3 Michael Olson Altoona WI 1700 43 M 1 40-49 1:01:33.5 1:01:33.5
4 Brent Wathke Eau Claire WI 1196 30 M 1 30-39 1:02:41.5 1:02:41.5
5 JASON BECKERMAN 1684 41 M 2 40-49 1:03:27.7 1:03:27.7
6 Eli Walberg 1693 25 M 3 20-29 1:04:23.8 1:04:23.8
7 Joey Mandelko Rochester, MN 1145 18 M 1 0-19 1:05:21.7 1:05:21.7
8 Adam Smit Stanley WI 1165 32 M 2 30-39 1:05:31.1 1:05:31.1
9 Chris Huse Eau Claire WI 1685 52 M 1 50-59 1:06:01.6 1:06:01.6
10 Logan Baier 1688 28 M 4 20-29 1:06:55.0 1:06:55.0
11 Bob Sejbl Irowood MI 1164 56 M 2 50-59 1:07:31.7 1:07:31.7
12 Allan Fish-Stieber 1689 57 M 3 50-59 1:07:43.8 1:07:43.8
13 Randy Aumann Loyal, WI WI 1102 47 M 3 40-49 1:08:05.5 1:08:05.5
14 Carolyn Warren Eau Claire 1185 24 F 1 20-29 1:08:29.3 1:08:29.3
15 James Remer 1695 34 M 3 30-39 1:10:08.5 1:10:08.5
16 David Viner Hayward 1177 46 M 4 40-49 1:11:11.2 1:11:11.2
17 Greg Kondrasuk Minneapolis MN 1138 45 M 5 40-49 1:11:42.4 1:11:42.4
18 Keith Turner Eau Claire 1173 33 M 4 30-39 1:12:01.3 1:12:01.3
19 Michelle Brost Medford WI 1108 44 F 1 40-49 1:12:16.5 1:12:16.5
20 Chris Vetter Chippewa Falls WI 1176 40 M 6 40-49 1:12:22.9 1:12:22.9
21 Rachel Drescher Eau Claire WI 1116 35 F 1 30-39 1:13:16.4 1:13:16.4
22 Steven Voller 1179 48 M 7 40-49 1:14:35.9 1:14:35.9
23 Mady Larson Eau Claire 1140 16 M 2 0-19 1:15:11.1 1:15:11.1
24 Aaron Walczak Hudson, WI WI 1181 39 M 5 30-39 1:16:28.1 1:16:28.1
25 John Dunn Eau Claire WI 1191 64 M 1 60-69 1:16:41.6 1:16:41.6
26 Catherine Lee Eau Claire WI 1192 34 F 2 30-39 1:17:00.4 1:17:00.4
27 jeff smith Mondovi WI 1166 60 M 2 60-69 1:17:03.8 1:17:03.8
28 Amy Vogt Elk Mound 1178 40 F 2 40-49 1:17:32.4 1:17:32.4
29 Mark Dunn Altoona WI 1697 35 M 6 30-39 1:18:06.0 1:18:06.0
30 Jen Egan-Smith 1686 40 F 3 40-49 1:18:30.9 1:18:30.9
31 Cheri Uelmen 1195 58 F 1 50-59 1:18:39.8 1:18:39.8
32 Kurt Whitman Minneapolis 1188 37 M 7 30-39 1:18:48.4 1:18:48.4
33 Melissa Haas Eau Claire WI 1124 36 F 3 30-39 1:19:04.5 1:19:04.5
34 Gary Nelson Ladysmith WI 1150 53 M 4 50-59 1:19:12.8 1:19:12.8
35 Andy Berg Eau Claire 1106 30 M 8 30-39 1:19:26.0 1:19:26.0
36 Justin Jablanske Eau Claire 1128 31 M 9 30-39 1:19:26.0 1:19:26.0
37 Miciah Mills 1691 13 F 1 0-19 1:19:30.0 1:19:30.0
38 Ben Kjorlie Eau Claire WI 1134 23 M 5 20-29 1:19:39.1 1:19:39.1
39 Jenny Duellman Lublin, WI WI 1117 35 F 4 30-39 1:20:00.8 1:20:00.8
40 megan peterson altoona WI 1155 28 F 2 20-29 1:20:22.4 1:20:22.4
41 Wayne Linderman Altoona WI 1142 41 M 8 40-49 1:20:58.0 1:20:58.0
42 Erin Paulson Winona 1153 37 F 5 30-39 1:21:16.5 1:21:16.5
43 Stephanie Walczak Hudson, WI WI 1183 40 F 4 40-49 1:22:24.7 1:22:24.7
44 STEPHANIE ROWE 1698 45 F 5 40-49 1:22:44.9 1:22:44.9
45 Peggy Becker Osseo WI 1696 52 F 2 50-59 1:23:08.1 1:23:08.1
46 Matt Blohowiak 1690 41 M 9 40-49 1:23:12.5 1:23:12.5
47 mark jennerman eau claire WI 1130 50 M 5 50-59 1:23:40.7 1:23:40.7
48 Nancy Bauwens Chippewa Falls WI 1105 57 F 3 50-59 1:23:57.5 1:23:57.5
49 Jim Anderson Cable 1101 61 M 3 60-69 1:24:49.8 1:24:49.8
50 Matthew Carey Eau Claire 1110 56 M 6 50-59 1:24:57.4 1:24:57.4
51 ELIZABETH THOOFT 1198 19 F 2 0-19 1:25:29.7 1:25:29.7
52 Abby Johnson Eau Claire 1131 18 F 3 0-19 1:25:29.9 1:25:29.9
53 Lori Ott Eleva WI 1152 46 F 6 40-49 1:26:52.4 1:26:52.4
54 Barbara McKinley Chippewa Falls 1148 64 F 1 60-69 1:27:33.4 1:27:33.4
55 Katrina Fitzgerald Farmington 1120 22 F 3 20-29 1:27:38.7 1:27:38.7
56 Phillip Glodowski Fountain City 1122 21 M 6 20-29 1:27:38.8 1:27:38.8
57 Cindy Korbol Altoona WI 1190 56 F 4 50-59 1:28:12.4 1:28:12.4
58 Joe Carlson Eau Claire WI 1193 28 M 7 20-29 1:28:27.6 1:28:27.6
59 LESLIE JOHNSON EAU CLAIRE WI 1132 55 F 5 50-59 1:28:40.5 1:28:40.5
60 Ann Seidl Eau Claire WI 1163 43 F 7 40-49 1:29:24.8 1:29:24.8
61 Tom Wirth 1200 54 M 7 50-59 1:30:04.3 1:30:04.3
62 Ben Whitis Eau Claire 1187 47 M 10 40-49 1:30:04.4 1:30:04.4
63 Jeff Kerschling 1199 50 M 8 50-59 1:30:54.1 1:30:54.1
64 Audrey Woznicki Eau Claire WI 1189 48 F 8 40-49 1:31:27.6 1:31:27.6
65 Erica Sorenson Eau Claire WI 1167 25 F 4 20-29 1:31:39.9 1:31:39.9
66 Emily Budzynski Eau Claire WI 1109 21 F 5 20-29 1:33:21.6 1:33:21.6
67 Ellie Wheeler Eau Claire WI 1186 21 F 6 20-29 1:33:21.6 1:33:21.6
68 Jamie Utphall Eau Claire 1174 26 F 7 20-29 1:33:21.7 1:33:21.7
69 Carol Gordon Eau Claire WI 1123 44 F 9 40-49 1:33:43.6 1:33:43.6
70 Jody Harmon Colfax WI 1125 30 F 6 30-39 1:34:25.1 1:34:25.1
71 Amy Furchtenicht Colfax WI 1121 27 F 8 20-29 1:34:25.3 1:34:25.3
72 Diane Hoyme Chippewa Falls WI 1127 58 F 6 50-59 1:34:57.3 1:34:57.3
73 Alyssa Hegde Eau Claire 1126 13 F 4 0-19 1:34:58.2 1:34:58.2
74 Paige Trivedi Eleva 1172 13 F 5 0-19 1:35:01.5 1:35:01.5
75 Julie Bruggenthies Menomonie WI 1694 52 F 7 50-59 1:35:13.2 1:35:13.2
76 Dave Croker Wausau, WI 1113 47 M 11 40-49 1:35:19.6 1:35:19.6
77 Bob Lesniewski Eau Claire WI 1141 65 M 4 60-69 1:35:26.0 1:35:26.0
78 bruce crogg eau claire WI 1112 57 M 9 50-59 1:36:23.7 1:36:23.7
79 William Putnam Eau Claire WI 1161 58 M 10 50-59 1:36:24.5 1:36:24.5
80 Sheryl Peterson Mankato 1156 59 F 8 50-59 1:36:28.3 1:36:28.3
81 Eric Olson Chippewa Falls WI 1197 43 M 12 40-49 1:36:46.7 1:36:46.7
82 Elizabeth Mayo Eau Claire WI 1147 39 F 7 30-39 1:37:00.8 1:37:00.8
83 Rachael Stilp Eau Claire 1168 36 F 8 30-39 1:37:49.0 1:37:49.0
84 phil lyons Eau Claire 1144 49 M 13 40-49 1:38:04.4 1:38:04.4
85 Shelby Brinkman Coon Rapids 1107 22 F 9 20-29 1:38:11.5 1:38:11.5
86 Mackenzie Jeffers Chippewa Falls WI 1129 32 F 9 30-39 1:38:38.2 1:38:38.2
87 Renee Jablanske 1687 26 F 10 20-29 1:38:43.2 1:38:43.2
88 Sara Prince Bloomer WI 1160 29 F 11 20-29 1:38:44.5 1:38:44.5
89 Amanda Peterson Eau Claire 1157 19 F 6 0-19 1:38:47.1 1:38:47.1
90 Malorie Casalegno Eau Claire 1111 19 F 7 0-19 1:38:47.6 1:38:47.6
91 Holly Larson Eau Claire WI 1139 47 F 10 40-49 1:42:01.5 1:42:01.5
92 Sheila Thornton Tomah 1171 37 F 10 30-39 1:43:55.3 1:43:55.3
93 Dustin Basom Chippewa falls 1103 30 M 10 30-39 1:46:34.3 1:46:34.3
94 Heather Mishefske Eau Claire 1149 40 F 11 40-49 1:46:48.8 1:46:48.8
95 Disa Wahlstrand Eau Claire WI 1180 43 F 12 40-49 1:46:49.4 1:46:49.4
96 Kayla Karker CHIPPEWA FALLS WI 1133 24 F 12 20-29 1:51:16.5 1:51:16.5
97 Alicia Nicolai Eau Claire 1151 24 F 13 20-29 1:51:17.5 1:51:17.5
98 Tom Draz Eau Claire WI 1115 53 M 11 50-59 1:54:32.1 1:54:32.1
99 Angela Pralle Chippewa Falls 1159 25 F 14 20-29 1:56:16.5 1:56:16.5
100 Laura Veach Chippewa Falls WI 1175 34 F 11 30-39 1:57:22.2 1:57:22.2
 
Place Name City Bib No Age Gender Age Group Chip Time Gun Time
101 Geri Draz Eau Claire 1114 53 F 9 50-59 2:03:58.0 2:03:58.0
102 Linda Wolfarth Eau Claire 1194 52 F 10 50-59 2:10:55.7 2:10:55.7
103 Stephanie Travis Eau Claire 2087 32 F 12 30-39 2:10:56.2 2:10:56.2
104 Patrick Batz Eau Claire WI 1104 43 M 14 40-49 2:20:01.9 2:20:01.9