RCU CHARITY CLASSIC

Overall Finish List

June 26, 2004


Results by RCU

10K

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
       1    JASON FINCH             HUDSON  WI          27 ***** M 20-29      31:55.6   
       2    LARRY MBOGA             EAU CLAIRE  WI      20     1 M 20-29      34:19.6   
       3    JOHN STIEN              EAU CLAIRE  WI      36     1 M 30-39      35:01.5   
       4    JAMES KLUCKHOHN         WARRENVILLE  IL     31     2 M 30-39      35:18.4   
       5    MARK WISE               FALL CREEK  WI      49     1 M 40-49      35:36.7   
       6    WADE ZWIENER            ELK MOUND  WI       45     2 M 40-49      35:43.8   
       7    FEYLON SANTO            CHIPPEWA FALLS  WI  27     2 M 20-29      36:09.7   
       8    DAVID ROSEBERGER        EAU CLAIRE  WI      32     3 M 30-39      36:27.6   
       9    ERIC ADAIR              EAU CLAIRE  WI      23     3 M 20-29      36:54.2   
      10    AARON KUBETZ            EAU CLAIRE  WI      19     1 M 13-19      37:46.6   
      11    CHUCK HULL              CHIPPEWA FALLS  WI  50     1 M 50-59      37:47.8   
      12    DAN WEGGEL              EAU CLAIRE  WI      20     4 M 20-29      38:00.2   
      13    JEFF MILLER             EAU CLAIRE  WI      49     3 M 40-49      38:07.4   
      14    JEN THEISEN             EAU CLAIRE  WI      31 ***** F 30-39      38:10.5   
      15    MIKE REVELLO            ALTOONA  WI         48     4 M 40-49      38:21.6   
      16    JOHN KANN               RICE LAKE  WI       51     2 M 50-59      38:46.2   
      17    BRUCE BEGOTKA           EAU CLAIRE  WI      41     5 M 40-49      39:33.5   
      18    BRIAN PAULEY            EAU CLAIRE  WI      37     4 M 30-39      39:35.3   
      19    FRED HABLE              EAU CLAIRE  WI      43     6 M 40-49      39:41.9   
      20    CIETRICH TICE           COLFAX  WI          20     5 M 20-29      40:19.0   
      21    MARK WALKER             EAU CLAIRE  WI      27     6 M 20-29      40:40.6   
      22    IAN CAMPBELL            BLOOMING PRAIRIE  M 13     2 M 13-19      40:59.2   
      23    DAVID LOMBARDO          EAU CLAIRE  WI      43     7 M 40-49      41:11.3   
      24    MICHAEL OLSON           EAU CLAIRE  WI      33     5 M 30-39      41:35.4   
      25    MARK WILLER             ALTOONA  WI         40     8 M 40-49      42:01.4   
      26    FRANK SCHLICK           CHIPPEWA FALLS  WI  30     6 M 30-39      42:09.4   
      27    JIM GETCHELL            CHIPPEWA FALLS  WI  49     9 M 40-49      42:15.8   
      28    JOSEPH LAU              EAU CLAIRE  WI      36     7 M 30-39      42:23.6   
      29    TIM WRIGHT              MANKATO  MN         39     8 M 30-39      42:42.7   
      30    DAVID CAROTHERS         CHIPPEWA FALLS  WI  34     9 M 30-39      43:01.5   
      31    JON DODGE               DURAND  WI          30    10 M 30-39      43:31.4   
      32    MATT GEHRING            EAU CLAIRE  WI      23     7 M 20-29      43:41.6   
      33    JOHN DUNN               EAU CLAIRE  WI      54     3 M 50-59      43:49.5   
      34    PATRICK SCHMITT         EAU CLAIRE  WI      51     4 M 50-59      43:56.0   
      35    THOMAS SCHMITT          EAU CLAIRE  WI      56     5 M 50-59      44:04.0   
      36    JAYNE BAUGHER           CHIPPEWA FALLS  WI  40     1 F 40-49      46:48.4   
      37    MATT ARGALL             MINNEAPOLIS  MN     19     3 M 13-19      47:02.8   
      38    PETER LECHER            LAKELAND  MN        50     6 M 50-59      47:07.0   
      39    KIMBERLY BOWE           EAU CLAIRE  WI      36     1 F 30-39      47:37.0   
      40    SCOTT COX               EAU CLAIRE  WI      41    10 M 40-49      47:38.4   
      41    SARAH NOELDNER          EAU CLAIRE  WI      19     1 F 13-19      47:38.8   
      42    DAVID LUNDBERG          ELK MOUND  WI       50     7 M 50-59      48:24.1   
      43    MARK HELLAND            EAU CLAIRE  WI      50     8 M 50-59      48:30.2   
      44    ROB ARGALL              EAU CLAIRE  WI      43    11 M 40-49      48:33.8   
      45    PAUL WILDES             EAU CLAIRE  WI      40    12 M 40-49      48:34.8   
      46    ROBIN HENLEY            EAU CLAIRE  WI      30     2 F 30-39      48:35.2   
      47    DN MILLER               EAU CLAIRE  WI      50     9 M 50-59      48:40.3   
      48    NICKI FINCH                                 27     1 F 20-29      48:43.9   
      49    SALLY VELLEUX           EAU CLAIRE  WI      22     2 F 20-29      48:45.2   
      50    BEN WHITIS              EAU CLAIRE  WI      37    11 M 30-39      49:00.1   
      51    PEGGY BECKER            OSSEO  WI           40     2 F 40-49      49:24.9   
      52    MIKE SPENCER            EAU CLAIRE  WI      54    10 M 50-59      49:41.4   
      53    HERB SCHWEITZER         RICE LAKE  WI       46    13 M 40-49      49:56.4   
      54    JOHN POWRES                                 50    11 M 50-59      50:05.2   
      55    MATT FRANK              EAU CLAIRE  WI      39    12 M 30-39      50:18.5   
      56    JEFFREY WERSON          EAU CLAIRE  WI      42    14 M 40-49      50:22.2   
      57    PATRICK MCCOY           MENOMONIE  WI       50    12 M 50-59      50:45.6   
      58    JACQ COLLINS            BOYCEVILLE  WI      70     1 M 70-99      51:00.6   
      59    THOMAS OLSON            WOODBURY  MN        30    13 M 30-39      51:03.3   
      60    TOM GLENETZKE           EAU CLAIRE  WI      40    15 M 40-49      51:24.8   
      61    JENNY RIERMANN          DELLWOOD  MN        30     3 F 30-39      51:56.2   
      62    SIGNE MATSON            EAU CLAIRE  WI      40     3 F 40-49      52:01.2   
      63    MARK VELLEUX            MARSHFIELD  WI      55    13 M 50-59      52:09.6   
      64    SARA SCHMIDT            EAU CLAIRE  WI      20     3 F 20-29      52:35.9   
      65    TRISH BANTLE            DURAND  WI          40     4 F 40-49      52:54.1   
      66    STEVEN MAJSTORORIC      EAU CLAIRE  WI      50    14 M 50-59      53:02.3   
      67    PETE MARSNIK            EAU CLAIRE  WI      40    16 M 40-49      53:48.3   
      68    MARY GRAASKAMP          EAU CLAIRE  WI      37     4 F 30-39      54:29.3   
      69    SKIP SKIFSTAD           EAU CLAIRE  WI      30    14 M 30-39      54:32.6   
      70    YER STEWART             EAU CLAIRE  WI      37     5 F 30-39      55:18.5   
      71    CHRISTINA HANSON        EAU CLAIRE  WI      30     6 F 30-39      55:23.4   
      72    BENJAMIN ANDERSON       EAU CLAIRE  WI      30    15 M 30-39      55:24.0   
      73    STEVEN O'DENIUS         EAU CLAIRE  WI      46    17 M 40-49      56:09.4   
      74    DON DEBILZEN            EAU CLAIRE  WI      41    18 M 40-49      56:58.2   
      75    JESSICA KELM            FALL CREEK  WI      20     4 F 20-29      57:07.7   
      76    LISA MERRELL            CHIPPEWA FALLS  WI  30     7 F 30-39      57:08.0   
      77    STEVE THON              CHIPPEWA FALLS  WI  50    15 M 50-59      57:35.0   
      78    KATIE SKUTLEY           EAU CLAIRE  WI      20     5 F 20-29      58:02.7   
      79    DIANA ZEEGERS           EAU CLAIRE  WI      29     6 F 20-29      58:03.2   
      80    TIM SKUTLEY             EAU CLAIRE  WI      20     8 M 20-29      58:03.9   
      81    LORI WALSH              EAU CLAIRE  WI      43     5 F 40-49      58:04.8   
      82    ERIC DASHER             EAU CLAIRE  WI      20     9 M 20-29      58:54.1   
      83    JASON PECOR             EAU CLAIRE  WI      30    16 M 30-39      58:54.6   
      84    MARY SUE LAVIN          ALTOONA  WI         36     8 F 30-39      59:07.7   
      85    BRIAN AMUNDSON          EAU CLAIRE  WI      54    16 M 50-59      59:33.9   
      86    NINA KOCH               MENOMONIE  WI       40     6 F 40-49    1:00:27.9   
      87    VICKY SINZ              MENOMONIE  WI       40     7 F 40-49    1:00:28.2   
      88    RICH CABLE              EAU CLAIRE  WI      49    19 M 40-49    1:00:35.8   
      89    TINA FRANK              EAU CLAIRE  WI      38     9 F 30-39    1:01:00.4   
      90    CINDY MING              EAU CLAIRE  WI      37    10 F 30-39    1:01:01.6   
      91    DONNA GOODMAN           CHIPPEWA FALLS  WI  33    11 F 30-39    1:03:02.7   
      92    SARA KIM                EAU CLAIRE  WI      20     7 F 20-29    1:03:30.2   
      93    ERIKA KOENIG            STANLEY  WI         30    12 F 30-39    1:04:15.7   
      94    RUTH MILLER             EAU CLAIRE  WI      28     8 F 20-29    1:04:30.7   
      95    RANDY ROINILA           BOYCEVILLE  WI      49    20 M 40-49    1:04:31.7   
      96    MONA GRIMM              EAU CLAIRE  WI      30    13 F 30-39    1:05:24.1   
      97    JESSIE PODOLAK          EAU CLAIRE  WI      30    14 F 30-39    1:08:54.5   
      98    PAUL BERTHIAUME         EAU CLAIRE  WI      34    17 M 30-39    1:08:54.6   
      99    CHIP LEWIS              EAU CLAIRE  WI      30    18 M 30-39    1:13:44.1   
     100    KAYANNA SPOONER         CHIPPEWA FALLS  WI  42     8 F 40-49    1:18:25.4   

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
     101    CRYSTAL JACKSON         BLOOMER  WI         20     9 F 20-29    1:19:26.6   
     102    JOANN APLAND            CHIPPEWA FALLS  WI  50     1 F 50-59    1:21:37.4   
     103    KATHRYN JEFFERY         EAU CLAIRE  WI      50     2 F 50-59    1:23:44.2   
     104    TOM JEFFERY             EAU CLAIRE  WI      50    17 M 50-59    1:24:18.5   
     105    CHARLIE GROSSKLAUS      EAU CLAIRE  WI      50    18 M 50-59    1:25:26.6   
     106    PAM TEIGEN              MONDOVI  WI         30    15 F 30-39    1:25:27.8   
     107    KELLEE SCHMIDT          CHIPPEWA FALLS  WI  20    10 F 20-29    1:31:38.2   
     108    BETTY LASKOWSKI         EAU CLAIRE  WI      40     9 F 40-49    1:31:38.8   
     109    MIKE KREBSBACH          EAU CLAIRE  WI      40    21 M 40-49    1:31:41.0   
     110    MARY BETH KREBSBACH     EAU CLAIRE  WI      40    10 F 40-49    1:31:41.5   
     111    BECKY WUBKER            EAU CLAIRE  WI      48    11 F 40-49    1:37:40.8   
     112    KIM STUDINGER           EAU CLAIRE  WI      35    16 F 30-39    1:37:42.0   
     113    DEBORAH MINER-SHONG     EAU CLAIRE  WI      49    12 F 40-49    1:40:05.0   



2 Mile

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
       1    LARRY MBOGA             EAU CLAIRE  WI      20 ***** M 20-29      10:06.0   
       2    ADAM TOPPER             MENOMONIE  WI       27     1 M 20-29      10:16.2   
       3    BRENT KANN              RIC ELAKE  WI       17     1 M 13-19      10:16.7   
       4    MATT SCHAUF             BOYCEVILLE  WI      25     2 M 20-29      10:40.4   
       5    JOEL WOOD               MENOMONIE  WI       17     2 M 13-19      10:49.7   
       6    BRANDON LANGEV          EAU CLAIRE  WI      26     3 M 20-29      10:59.4   
       7    MARK WISE               FALL CREEK  WI      49     1 M 40-49      11:03.2   
       8    JUSTIN BYE              CHIPPEWA FALLS  WI  13     3 M 13-19      11:07.3   
       9    LOGAN BAIER             CHIPPEWA FALLS  WI  19     4 M 13-19      11:13.8   
      10    CHRIS YAKESH            BLOOMER  WI         13     5 M 13-19      11:22.6   
      11    SARAH KASABIAN          EAU CLAIRE  WI      20 ***** F 20-29      11:27.9   
      12    DEREK RIECKENS          EAU CLAIRE  WI      20     4 M 20-29      11:33.9   
      13    ED REITZ                COLFAX  WI          36     1 M 30-39      11:35.5   
      14    DUEY BAUER              MONDOVI  WI         30     2 M 30-39      11:40.3   
      15    TONY BYE                CHIPPEWA FALLS  WI  13     6 M 13-19      11:56.7   
      16    ANDY SOL                MENOMONIE  WI       16     7 M 13-19      12:01.0   
      17    MICHAEL BYE             CHIPPEWA FALLS  WI  40     2 M 40-49      12:08.9   
      18    TARA MCCOY              MENOMONIE  WI       13     1 F 13-19      12:10.7   
      19    CORY KILDAHL            AUGUSTA  WI         30     3 M 30-39      12:11.1   
      20    DAN DOTTE               EAU CLAIRE  WI      45     3 M 40-49      12:12.2   
      21    CHRIS HUSE              EAU CLAIRE  WI      42     4 M 40-49      12:23.3   
      22    TYLER HEINZ             CHIPPEWA FALLS  WI  13     8 M 13-19      12:23.6   
      23    FRED HABLE              EAU CLAIRE  WI      40     5 M 40-49      12:30.8   
      24    WALLY PUSTOL            BOYCEVILLE  WI      49     6 M 40-49      12:32.9   
      25    SCOTT LOKEN             EAU CLAIRE  WI      13     9 M 13-19      12:40.2   
      26    JAMES DALSVEEN          CHIPPEWA FALLS  WI  21     5 M 20-29      12:50.3   
      27    CODY BUCKLI             WAUSAU  WI          12     1 M  0-12      12:57.4   
      28    JOSEPH DEKAN            EAU CLAIRE  WI      13    10 M 13-19      13:08.0   
      29    COLIN SWEENEY           EAU CLAIRE  WI      24     6 M 20-29      13:09.0   
      30    STEVE SCHRANTZ          MENOMONIE  WI       57     1 M 50-59      13:12.0   
      31    TONY WILLKOM            CADOTT  WI          15    11 M 13-19      13:18.0   
      32    ANTHONY DEVNEY          FALL CREEK  WI      21     7 M 20-29      13:27.0   
      33    GREG WHEELER            EAU CLAIRE  WI      40     7 M 40-49      13:33.0   
      34    SHANNON RENE            EAU CLAIRE  WI      13     2 F 13-19      13:36.0   
      35    EMMA MCCARTHY           ELEVA  WI           13     3 F 13-19      13:37.0   
      36    SUZY WHEELER            DURAND  WI          13     4 F 13-19      13:38.0   
      37    STEVEN NAZER            CHIPPEWA FALLS  WI  51     2 M 50-59      13:39.0   
      38    ELENA BANTLE            DURAND  WI          13     5 F 13-19      13:40.0   
      39    WADE LAMBRIGTSEN        EAU CLAIRE  WI      32     4 M 30-39      13:45.0   
      40    SEAN WARNER             INDEPENDENCE  WI    12     2 M  0-12      13:47.0   
      41    RODGER GOODWIN          BRUCE  WI           60     1 M 60-69      13:48.0   
      42    JOE JENSEN              EAU CLAIRE  WI      55     3 M 50-59      13:49.0   
      43    PETER OLLMANN           EAU CLAIRE  WI      41     8 M 40-49      14:03.8   
      44    ARNIE DEWITT            CHIPPEWA FALLS  WI  50     4 M 50-59      14:06.5   
      45    MAX RUEGNITZ            EAU CLAIRE  WI      28     8 M 20-29      14:12.8   
      46    JESSICA RENE            EAU CLAIRE  WI      13     6 F 13-19      14:15.4   
      47    AMANDA MCCARTHY         ELEVA  WI           12     1 F  0-12      14:15.7   
      48    SARA MANN               MARTINEZ  GA        20     1 F 20-29      14:17.9   
      49    NICOLE HENNING          EAU CLAIRE  WI      19     7 F 13-19      14:33.2   
      50    BRENT REVELLO           ALTOONA  WI         16    12 M 13-19      14:35.9   
      51    PATRICK WARNER          INDEPENDENCE  WI    12     3 M  0-12      14:49.2   
      52    ROBBIE FORSBERG         ALTOONA  WI         13    13 M 13-19      14:49.5   
      53    IAN BANTLE              DURAND  WI          13    14 M 13-19      15:01.6   
      54    TERRY ANDERSON          EAU CLAIRE  WI      50     5 M 50-59      15:03.8   
      55    MICHAEL CAMPEAN         EAU CLAIRE  WI      25     9 M 20-29      15:18.1   
      56    JEFF BARNES             CHIPPEWA FALLS  WI  40     9 M 40-49      15:28.1   
      57    MITCHELL WARNER         INDEPENDENCE  WI    12     4 M  0-12      15:39.0   
      58    MARIE KONZEN            EAU CLAIRE  WI      12     2 F  0-12      15:40.1   
      59    KARLEY WIENSCH          CADOTT  WI          11     3 F  0-12      15:52.1   
      60    STEVE WENSCH            CADOTT  WI          40    10 M 40-49      15:53.2   
      61    PAM WHEELER             DURAND  WI          40     1 F 40-49      15:57.7   
      62    RICHARD WARNER          INDEPENDENCE  WI    39     5 M 30-39      16:02.3   
      63    DAWN BYE                CHIPPEWA FALLS  WI  30     1 F 30-39      16:03.1   
      64    NICOLE BRANDNER         EAU CLAIRE  WI      20     2 F 20-29      16:20.7   
      65    JANNELL REITER          EAU CLAIRE  WI      20     3 F 20-29      16:22.2   
      66    HANNAH MACDOUGALL       MENOMONIE  WI       15     8 F 13-19      16:23.5   
      67    MARK BLASKEY            ALTOONA  WI         40    11 M 40-49      16:29.7   
      68    RON BUCKLI              EAU CLAIRE  WI      70     1 M 70-99      16:31.5   
      69    CARRIE MOODY            EAU CLAIRE  WI      30     2 F 30-39      16:41.6   
      70    EMIL SKROCH             MELROSE  WI         67     2 M 60-69      16:56.6   
      71    JENNIFER WIGGIN         EAU CLAIRE  WI      20     4 F 20-29      17:05.1   
      72    ANNA YAKESH             BLOOMER  WI         13     9 F 13-19      17:10.7   
      73    AMY RENNOCK             EAU CLAIRE  WI      28     5 F 20-29      17:11.0   
      74    JARED AMIDON            EAU CLAIRE  WI      20    10 M 20-29      17:12.9   
      75    MICK ZIRNGIBLE          STRUM  WI           50     6 M 50-59      17:22.4   
      76    MARY ANN LYNNES         EAU CLAIRE  WI      50     1 F 50-59      17:23.1   
      77    PAUL MADSEN             EAU CLAIRE  WI      20    11 M 20-29      17:23.9   
      78    JAYME ARGALL            EAU CLAIRE  WI      17    10 F 13-19      17:24.6   
      79    JUDY SKROCH             MELROSE  WI         60     1 F 60-69      17:32.3   
      80    DEB LOKEN               EAU CLAIRE  WI      40     2 F 40-49      17:34.0   
      81    PATTY MARSNIK           EAU CLAIRE  WI      40     3 F 40-49      17:36.2   
      82    JUSTINE FERRELL         EAU CLAIRE  WI      13    11 F 13-19      17:37.5   
      83    CAROL BILLMEYER         EAU CLAIRE  WI      52     2 F 50-59      17:42.2   
      84    ABBY THOMPSON           OSCEOLA  WI         26     6 F 20-29      17:43.8   
      85    MOLLY THOMPSON          EAU CLAIRE  WI      25     7 F 20-29      17:44.0   
      86    BAILEE CARLSON          EAU CLAIRE  WI      12     4 F  0-12      17:44.7   
      87    JON HEHLI               EAU CLAIRE  WI      50     7 M 50-59      17:47.8   
      88    BRIAN HERMAN            CHICAGO  IL         26    12 M 20-29      17:54.4   
      89    DAN STICKLER            EAU CLAIRE  WI      45    12 M 40-49      17:56.6   
      90    JUDY KROHN              PITTSVILLE  WI      50     3 F 50-59      18:05.7   
      91    RUSSELL HENLEY          EAU CLAIRE  WI      30     6 M 30-39      18:28.1   
      92    BRADY SKIFSTAD          EAU CLAIRE  WI      12     5 M  0-12      18:32.1   
      93    LISA SKIFSTAD           EAU CLAIRE  WI      30     3 F 30-39      18:32.6   
      94    REBECCA WOJAHN          EAU CLAIRE  WI      30     4 F 30-39      18:38.4   
      95    STACY FELMLEE           CHIPPEWA FALLS  WI  20     8 F 20-29      18:42.6   
      96    CARIN SCHLICK           CHIPPEWA FALLS  WI  30     5 F 30-39      18:51.3   
      97    KIM LILJANDER           EAU CLAIRE  WI      40     4 F 40-49      19:16.0   
      98    LISA TESLAW             EAU CLAIRE  WI      30     6 F 30-39      19:16.6   
      99    KAREN HOTVEDT           ALTOONA  WI         30     7 F 30-39      19:24.9   
     100    KRISTY OLSON            EAU CLAIRE  WI      29     9 F 20-29      19:39.4   

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
     101    ELISE OLSON             FON DU LAC  WI      20    10 F 20-29      19:40.1   
     102    MICHELLE OLEJNICZAK     BLOOMER  WI         40     5 F 40-49      19:41.8   
     103    JEFF KOENIG             STANLEY  WI         30     7 M 30-39      19:50.6   
     104    KENNY WILLER            ALTOONA  WI         12     6 M  0-12      19:52.4   
     105    KAREN DRECHSEL          EAU CLAIRE  WI      39     8 F 30-39      19:53.3   
     106    KIM LANDRY-AYRES        EAU CLAIRE  WI      30     9 F 30-39      19:56.0   
     107    PHILIP MCGUIRK          MENOMONIE  WI       60     3 M 60-69      19:56.2   
     108    BARBARA WHEELER         EAU CLAIRE  WI      55     4 F 50-59      20:00.0   
     109    KRIS KOLINSKI           EAU CLAIRE  WI      20    11 F 20-29      20:00.5   
     110    KIM GILLETTE            ELK MOUND  WI       30    10 F 30-39      20:04.3   
     111    EMILY JOHNSON           EAU CLAIRE  WI      20    12 F 20-29      20:04.8   
     112    HEIDI WILDES            EAU CLAIRE  WI      40     6 F 40-49      20:10.1   
     113    CORTNEY OLEJNICZAK      BLOOMER  WI         13    12 F 13-19      20:10.8   
     114    KARIN KIRCHER           EAU CLAIRE  WI      30    11 F 30-39      20:29.2   
     115    SARAH HOFFMAN           MENOMONIE  WI       13    13 F 13-19      20:53.6   
     116    KAREN KROHN             CHICAGO  IL         25    13 F 20-29      20:53.9   
     117    CONNIE RUSSELL          EAU CLAIRE  WI      50     5 F 50-59      21:40.7   
     118    AMY FORSBERG            ALTOONA  WI         40     7 F 40-49      21:59.5   
     119    ANN WAGNER              EAU CLAIRE  WI      40     8 F 40-49      22:36.8   
     120    LESLEY KIRCHER          FORT ATKINSON  WI   40     9 F 40-49      25:17.0   
     121    EVERETT TILLUNG         EAU CLAIRE  WI      60     4 M 60-69      26:09.6   
     122    PATRICIA SWENSON        EAU CLAIRE  WI      60     2 F 60-69      26:21.2   
     123    TOM MISFELDT            EAU CLAIRE  WI      58     8 M 50-59      26:39.8   
     124    JILL DERNBACH           EAU CLAIRE  WI      24    14 F 20-29      28:03.2   
     125    ANGIE DREXLER           EAU CLAIRE  WI      26    15 F 20-29      28:05.2   
     126    SANDEE KOSMO            GRANTS  NM          58     6 F 50-59      28:30.2   
     127    HEATHER KEEHN           EAU CLAIRE  WI      20    16 F 20-29      29:30.0   
     128    KAREN KEEHN             EAU CLAIRE  WI      50     7 F 50-59      29:30.5   
     129    COURTNEY KEEHN          EAU CLAIRE  WI      13    14 F 13-19      29:31.1   
     130    CHARLES SWENSON         EAU CLAIRE  WI      70     2 M 70-99      29:45.9   
     131    MARIA FEDELE            EAU CLAIRE  WI      40    10 F 40-49      29:52.3   
     132    KEEVIN PEUSE            FALL CREEK  WI      40    13 M 40-49      29:52.7   
     133    GERI PULSE              EAU CLAIRE  WI      40    11 F 40-49      30:21.7   
     134    TOM PULSE               EAU CLAIRE  WI      40    14 M 40-49      30:22.2   
     135    GRET MARTELL SR.        EAU CLAIRE  WI      40    15 M 40-49      30:23.5   
     136    KELLY MARTELL           EAU CLAIRE  WI      40    12 F 40-49      30:23.5   
     137    CHRIS DEWIT             CHIPPEWA FALLS  WI  50     8 F 50-59      32:08.7   
     138    PATRICIA TASCHNER       EAU CLAIRE  WI      50     9 F 50-59      32:09.4   
     139    PHYLLIS PECOR           ALTOONA  WI         70     1 F 70-99      32:10.1   
     140    BOB PECOR               EAU CLAIRE  WI      50     9 M 50-59      32:12.1   
     141    PHYLLIS GLANZMAN        MONDOVI  WI         70     2 F 70-99      33:22.2   
     142    LORETTA SLETTELAND      EAU CLAIRE  WI      50    10 F 50-59      34:00.7   



1/4 Mile Children's

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
       1    MATTHEW LILJANDER       EAU CLAIRE  WI      6  ***** M  0- 6       1:47.0   
       2    NATHAN WARNER           INDEPENDENCE  WI     6     1 M  0- 6       1:48.6   
       3    JOSIE KAJER             EAU CLAIRE  WI      6  ***** F  0- 6       1:53.4   
       4    ANTHONY WESTENBERG      EAU CLAIRE  WI      7      1 M  7-99       1:54.6   
       5    JACOB HOTVEDT           ALTOONA  WI         6      2 M  0- 6       1:56.2   
       6    SARA HELLER             CHIPPEWA FALLS  WI  6      1 F  0- 6       1:58.4   
       7    DAKOTA STANLEY          ELEVA  WI           6      3 M  0- 6       2:01.6   
       8    JENAH BARSTAD           ELEVA  WI           5      4 M  0- 6       2:03.5   
       9    JT GRIMM                EAU CLAIRE  WI      6      5 M  0- 6       2:06.8   
      10    HENRY KOENIG            STANLEY  WI         6      6 M  0- 6       2:08.9   
      11    KAYLEE WESTENBERG       EAU CLAIRE  WI      8      1 F  7-99       2:09.2   
      12    ALLI MANN               MARTINEZ  GA        6      2 F  0- 6       2:11.4   
      13    ASIA MILLER             EAU CLAIRE  WI      6      3 F  0- 6       2:12.5   
      14    EVAN LOKEN              EAU CLAIRE  WI      6      7 M  0- 6       2:14.8   
      15    ELLA KOENIG             STANLEY  WI         6      4 F  0- 6       2:19.1   
      16    ABIGAIL DETTINGER       EAU CLAIRE  WI      6      5 F  0- 6       2:20.9   
      17    AMELIA SCHLICK          CHIPPEWA FALLS  WI  6      6 F  0- 6       2:21.7   
      18    REBEKAH KONZEN          EAU CLAIRE  WI      6      7 F  0- 6       2:23.3   
      19    BETHANY KILDAHL         AUGUSTA  WI         6      8 F  0- 6       2:24.5   
      20    JOSEPH BLUM             CHIPPEWA FALLS  WI  6      8 M  0- 6       2:28.2   
      21    JOSHUA ADRIAN           EAU CLAIRE  WI       6     9 M  0- 6       2:28.9   
      22    ARIK SKIFSTAD           EAU CLAIRE  WI      6     10 M  0- 6       2:32.8   
      23    OLIVER GULIG            FORT ATKINSON  WI   6     11 M  0- 6       2:34.7   
      24    ELI WOJAHN              EAU CLAIRE  WI      6     12 M  0- 6       2:35.5   
      25    ALISON HOTVEDT          ALTOONA  WI         6      9 F  0- 6       2:36.4   
      26    JORDAN BARSTAD          ELEVA  WI           4     10 F  0- 6       2:36.8   
      27    DYLAN KILDAHL           AUGUSTA  WI         6     13 M  0- 6       2:40.0   
      28    NICK SPERRY             EAU CLAIRE  WI      7      2 M  7-99       2:44.7   
      29    RETTA ISAACSON          EAU CLAIRE  WI      6     11 F  0- 6       2:49.9   
      30    RUTH SEYMOUR            EAU CLAIRE  WI      6     12 F  0- 6       2:50.2   
      31    MARTHA SEYMOUR          EAU CLAIRE  WI      6     13 F  0- 6       2:51.1   
      32    NICHOLAS PAULEY         EAU CLAIRE  WI      4     14 M  0- 6       2:57.3   
      33    SOPHIE HELLER           CHIPPEWA FALLS  WI  3     14 F  0- 6       2:58.1   
      34    JULIANA DRECHSEL        EAI CLAIRE  WI       3    15 F  0- 6       3:19.1   
      35    RUTH KONZEN             EAU CLAIRE  WI      3     16 F  0- 6       3:24.6   
      36    MEGAN MANN              MARTINEZ  GA        6     17 F  0- 6       3:26.1   
      37    JORDAN PAULEY           EAU CLAIRE  WI      3     18 F  0- 6       3:28.9   
      38    KEIGEN RANTALA          CHIPPEWA FALLS  WI  3     19 F  0- 6       3:30.7   
      39    GABRIEL DETTINGER       EAU CLAIRE  WI      6     15 M  0- 6       3:44.2   
      40    ANNA TEIGEN             MONDOVI  WI         3     20 F  0- 6       3:55.2   
      41    CASSIDY REITZ           COLFAX  WI          2     21 F  0- 6       4:21.6   
      42    MAXIM SPERRY            EAU CLAIRE  WI      6     16 M  0- 6       4:50.0   
      43    HANNAH JOSLIN           FON DU LAC  WI      3     22 F  0- 6       5:19.6   



1/2 Mile Children's

    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      
       1    CODY BUCKLI             WAUSAU  WI          10 ***** M 10-12       2:45.0   
       2    RANDY OSTER             EAU CLAIRE  WI      11     1 M 10-12       2:52.8   
       3    ERIC LOKEN              EAU CLAIRE  WI      10     2 M 10-12       3:01.4   
       4    ELLIOT HEINZ            CHIPPEWA FALLS  WI  9      1 M  7- 9       3:06.1   
       5    HERBIE SCHWEITZER       RICE LAKE  WI       11     3 M 10-12       3:07.4   
       6    TYLER BREAULT           EAU CLAIRE  WI      10     4 M 10-12       3:13.3   
       7    JONATHAN BUM            CHIPPEWA FALLS  WI  7      2 M  7- 9       3:14.8   
       8    LUKE NAZER              CHIPPEWA FALLS  WI  11     5 M 10-12       3:22.2   
       9    TONY BUCKLI             EAU CLAIRE  WI      10     6 M 10-12       3:24.6   
      10    GRACE HOENISCH          EAU CLAIRE  WI      9  ***** F  7- 9       3:26.1   
      11    CALEB OSTER             EAU CLAIRE  WI      8      3 M  7- 9       3:27.3   
      12    ERIC HUSE               EAU CLAIRE  WI       9     4 M  7- 9       3:28.5   
      13    CLAIRE HORTON           EAU CLAIRE  WI      9      1 F  7- 9       3:29.4   
      14    REBECCA HOENISCH        EAU CLAIRE  WI      11     1 F 10-12       3:33.0   
      15    MICAH WILDES            EAU CLAIRE  WI      7      5 M  7- 9       3:34.5   
      16    ZACHARY DETTINGER       EAU CLAIRE  WI      7      6 M  7- 9       3:34.7   
      17    HANNA SCHWEITZER        RICE LAKE  WI        8     2 F  7- 9       3:37.3   
      18    LAUREN DELMASTRO        EAU CLAIRE  WI      7      3 F  7- 9       3:40.2   
      19    JED DODGE               DURAND  WI          10     7 M 10-12       3:53.2   
      20    LYDIA WILDES            EAU CLAIRE  WI      7      4 F  7- 9       3:56.6   
      21    MARSHALL SCHLICK        CHIPPEWA FALLS  WI  7      7 M  7- 9       4:01.2   
      22    DYLAN TEIGEN            MONDOVI  WI         7      8 M  7- 9       4:03.1   
      23    DAVIS WALSH             EAU CLAIRE  WI       8     9 M  7- 9       4:04.7   
      24    MAISY DODGE             DURAND  WI          7      5 F  7- 9       4:05.7   
      25    COLE REITER             EAU CLAIRE  WI      9     10 M  7- 9       4:13.1   
      26    JACK SKIFSTAD           EAU CLAIRE  WI      7     11 M  7- 9       4:18.6   
      27    SPENCER OLLMANN         EAU CLAIRE  WI      10     8 M 10-12       4:25.6   
      28    BECCA MARSNIK           EAU CLAIRE  WI      7      6 F  7- 9       4:32.6   
      29    JOSIAH BERTHIUME        EAU CLAIRE  WI       8    12 M  7- 9       4:38.4   
      30    SAMMY OLLMANN           EAU CLAIRE  WI      7      7 F  7- 9       4:58.7   
      31    ERIKA ISAACSON          EAU CLAIRE  WI      7      8 F  7- 9       5:16.1   
      32    JACOB MARSNIK           EAU CLAIRE  WI      10     9 M 10-12       5:20.0   
      33    CALEB KAMRATH           EAU CLAIRE  WI      8     13 M  7- 9       5:23.7   
      34    MARCUS KAMRATH          EAU CLAIRE  WI      7     14 M  7- 9       5:24.9   


Software: The Race Director, Race Management Systems, http://www.theracedirector.com